Sigla
Home HOME  |  Flag ENGLISH  |  MOBILE  |  ContactUs CONTACT  |  SITE MAP  
25 iulie 2014  Starea pietei : Inchisa Cauta in site
 
Skip Navigation Links.

Search
Cauta simbol:
Cautare avansata...

Security Lock







  Introduceti max. 10 simboluri
Incarca lista  [?]

Selectie Piata
Tip instrument 
Sectiune bursa 
Piata 
Categorie 
Sumarul selectiei
Simboluri tranzactionate: 56
Numar tranzactii: 3.240
Volum: 21.240.158
Valoare totala: 20.669.964,15

Cresteri   -
Descresteri   -
Neschimbate   -
Indici bursieri
  BET 6.955,1126,870,39%
  BET-BK 1.265,957,900,63%
  BETPlus 1.029,854,050,39%
  BET-FI 30.257,81185,430,62%
  BET-NG 693,352,700,39%
  BET-XT 627,592,980,48%
  ROTX 12.952,1065,090,51%



  Tranzactii (Date de tranzactionare intarziate cu 15 min) (Afisare toate simbolurile)
Ultima actualizare: 24.07.2014 18:30:00
DetaliiSimbolPiataCategoriaTranzactiiVolumValoareDeschidereMinimMaximMediuUltimul pretOra Pret ref.Var. (%)
 
[+]  EL
REGSI209369.6974.026.532,7110,860010,850010,910010,890010,910017:50:0210,86000,46
 
[+]  SNG
REGSI15466.1532.245.634,7934,170033,880034,180033,950033,950017:50:0333,95000,00
 
[+]  SIF1
REGSI2091.649.0602.044.155,751,22601,22301,24501,24001,241017:58:121,22801,06
 
[+]  SIF3
REGSI2865.900.0001.904.981,760,32320,32200,32530,32290,323017:56:500,3254-0,74
 
[+]  SIF2
REGSI2481.316.7101.806.162,531,36001,36001,37901,37201,377017:52:121,36101,18
 
[+]  TGN
REGSI828.2711.734.219,00209,8000209,4000209,9500209,6500209,500017:50:02209,7500-0,12
 
[+]  TLV
REGSI198902.7601.630.968,111,80501,79501,83001,80701,810017:44:531,80900,06
 
[+]  FP
REGSI771.715.6001.436.265,050,83800,83650,83900,83700,838017:40:230,83800,00
 
[+]  BRD
REGSI3863.930581.749,509,18009,02009,18509,10009,100017:53:239,00501,05
 
[+]  TEL
REGSI8320.486436.549,1921,480021,200021,480021,310021,360017:58:4521,3700-0,05
 
[+]  EBS
RGSIInt'l1345.109434.182,1584,500084,000085,600085,000085,300017:50:0384,30001,19
 
[+]  SIF5
REGSI131210.800392.413,961,82901,82901,89001,86201,850017:52:231,82801,20
 
[+]  SNP
REGSI83763.200367.765,760,48000,47800,48500,48190,485017:50:060,48001,04
 
[+]  SIF4
REGSI107401.500343.093,050,85850,84000,86150,85450,860017:50:020,84701,53
 
[+]  TGN
DEALSI11.616338.956,00209,7500209,7500209,7500209,7500209,750016:45:56209,75000,00
 
[+]  SNN
REGSI14535.404294.063,968,24008,20008,36008,30508,350017:59:528,21001,71
 
[+]  BCC
REGSI2063.577.600252.718,180,06940,06900,07150,07060,071017:17:040,06942,31
 
[+]  BRK
REGSI110912.600115.110,780,12330,12320,12700,12610,125417:50:020,12500,32
 
[+]  ROCE
REGSII127755.20072.615,780,09360,09360,09960,09620,095917:44:160,09372,35
 
[+]  TRP
REGSII8141.90034.755,590,23600,23600,24900,24490,249015:50:110,24003,75
 
[+]  STZ
REGSII973.50029.915,000,40800,40700,40800,40700,407016:06:220,40650,12
 
[+]  VNC
REGSII44253.50018.073,330,07000,07000,07200,07130,070017:05:190,0704-0,57
 
[+]  DAFR
REGSII36721.00017.597,260,02450,02410,02450,02440,024517:40:510,02421,24
 
[+]  TBM
REGSI73550.40015.217,460,02800,02700,02800,02760,027917:36:400,0280-0,36
 
[+]  BIO
REGSI2652.20014.680,680,28120,28100,28150,28120,281515:26:520,2830-0,53
 
[+]  BVB
REGSII1145513.366,8029,290029,290029,580029,380029,450017:44:4129,00001,55
 
[+]  ATB
REGSI1717.6009.952,300,57000,56100,57000,56550,570017:50:000,57000,00
 
[+]  MJM
REGSII11105.8109.485,090,09000,08900,09000,08960,089015:52:090,080011,25
 
[+]  EPT
REGSII30240.7007.387,240,03030,03030,03110,03070,031017:38:080,03032,31
 
[+]  SCD
REGSII25.0006.130,401,23001,22601,23001,22601,226012:10:381,2310-0,41
123
Termeni de Utilizare |  CONTACT |  SITE MAP |  Webmaster |  Feedback |  Bursa de Valori Bucuresti