Sigla
Home HOME  |  Flag ENGLISH  |  MOBILE  |  ContactUs CONTACT  |  SITE MAP  
22 octombrie 2014  Starea pietei : Deschisa Cauta in site
 
Skip Navigation Links.

Search
Cauta simbol:
Cautare avansata...

Security Lock







  Introduceti max. 10 simboluri
Incarca lista  [?]

Selectie Piata
Tip instrument 
Sectiune bursa 
Piata 
Categorie 
Sumarul selectiei
Simboluri tranzactionate: 52
Numar tranzactii: 2.386
Volum: 27.244.546
Valoare totala: 34.555.864,05

Cresteri   -
Descresteri   -
Neschimbate   -
Indici bursieri
  BET 6.986,1157,530,83%
  BET-TR 7.629,0162,820,83%
  BET-BK 1.272,297,010,55%
  BETPlus 1.035,498,050,78%
  BET-FI 30.805,29280,520,92%
  BET-NG 699,624,240,61%
  BET-XT 628,275,050,81%
  ROTX 12.724,7639,140,31%



  Tranzactii (Date de tranzactionare intarziate cu 15 min) (Afisare toate simbolurile)
Ultima actualizare: 22.10.2014 18:04:53
DetaliiSimbolPiataCategoriaTranzactiiVolumValoareDeschidereMinimMaximMediuUltimul pretOra Pret ref.Var. (%)
 
[+]  FP
REGSI48516.407.40015.410.010,150,93200,93200,94700,93900,939017:57:560,92851,13
 
[+]  EL
REGSI190452.3675.605.854,2512,300012,300012,550012,390012,390017:44:2212,36000,24
 
[+]  SNP
REGSI1357.942.7003.461.713,850,43200,43200,43800,43580,435017:50:000,43200,69
 
[+]  SNG
REGSI16089.1163.015.708,4333,700033,500033,950033,840033,900017:53:5833,50001,19
 
[+]  BRD
DEALSI2312.9502.503.600,008,00008,00008,00008,00008,000011:11:347,90001,27
 
[+]  TEL
REGSI14542.2601.119.184,6126,500026,200026,790026,480026,390017:55:1126,32000,27
 
[+]  TGN
REGSI733.460787.599,65226,1000226,0000228,9000227,6500226,900017:44:41226,00000,40
 
[+]  EBS
RGSIInt'l628.273659.371,5080,950079,000081,000079,700079,150017:20:2180,9000-2,16
 
[+]  TLV
REGSI58284.710498.297,501,74801,74301,75701,75001,755017:44:561,74200,75
 
[+]  BRD
REGSI5348.390387.005,808,00007,99008,00008,00007,990017:13:337,90001,14
 
[+]  SNN
REGSI12647.135371.697,818,00007,83008,00007,88507,850017:55:467,9200-0,88
 
[+]  SIF2
REGSI103154.280239.298,651,54001,52001,56501,55101,554017:44:431,54000,91
 
[+]  SIF1
REGSI87113.860137.432,851,21001,20001,21701,20701,216017:32:341,19301,93
 
[+]  BVB
REGSII322.77380.606,1429,110029,000029,740029,070029,740017:59:1929,00002,55
 
[+]  SIF3
REGSI73149.10040.064,620,26900,26700,27000,26870,267317:50:000,26500,87
 
[+]  BCC
REGSI46520.40039.859,890,07620,07500,07720,07660,077217:41:430,07631,18
 
[+]  SIF5
REGSI5621.28038.212,571,78001,78001,80901,79601,800017:50:001,79000,56
 
[+]  IMP
REGSI2327.60033.824,001,19001,18101,24401,22601,244016:49:341,23001,14
 
[+]  SIF4
REGSI2938.10031.716,500,83000,82000,83500,83250,830017:50:000,83000,00
 
[+]  COTE
REGSI1942721.940,5550,550050,500052,000051,400050,500016:38:5250,50000,00
 
[+]  ELGS
REGSII921.10012.641,200,60200,59650,60200,59900,596515:11:480,6150-3,01
 
[+]  BRK
REGSI2365.0008.010,220,12380,12210,12390,12320,123617:50:000,12201,31
 
[+]  MECF
REGSII461.1006.715,750,10750,10700,11000,10990,110011:59:140,10990,09
 
[+]  COMI
REGSII39120.1006.371,740,05500,05150,05500,05310,054317:20:110,0550-1,27
 
[+]  ROCE
REGSII3458.2006.319,310,10900,10700,11500,10860,109917:41:130,10980,09
 
[+]  ARS
REGSII43.8205.730,601,50001,50001,51001,50001,510014:55:071,50000,67
 
[+]  BIO
REGSI2817.3004.925,470,28650,28090,29100,28470,289717:50:000,28700,94
 
[+]  AER
UNLSNelistate62102.972,5514,100014,100014,160014,160014,160015:10:0113,81002,53
 
[+]  SPCU
REGSII1220.0002.510,910,11970,11970,13000,12550,120017:23:220,11980,17
 
[+]  OIL
REGSI2025.0002.429,580,09750,09660,09750,09720,096611:38:320,0975-0,92
123
Termeni de Utilizare |  CONTACT |  SITE MAP |  Webmaster |  Feedback |  Bursa de Valori Bucuresti