Sigla
Home HOME  |  Flag ENGLISH  |  MOBILE  |  ContactUs CONTACT  |  SITE MAP  
28 august 2014  Starea pietei : Deschisa Cauta in site
 
Skip Navigation Links.

Search
Cauta simbol:
Cautare avansata...

Security Lock







  Introduceti max. 10 simboluri
Incarca lista  [?]

Selectie Piata
Tip instrument 
Sectiune bursa 
Piata 
Categorie 
Sumarul selectiei
Simboluri tranzactionate: 14
Numar tranzactii: 90
Volum: 116.111
Valoare totala: 852.969,46

Cresteri   -
Descresteri   -
Neschimbate   -
Indici bursieri
  BET 7.066,4218,350,26%
  BET-BK 1.285,140,630,05%
  BETPlus 1.047,992,390,23%
  BET-FI 30.410,48-62,19-0,20%
  BET-NG 715,663,610,51%
  BET-XT 636,091,210,19%
  ROTX 13.182,2219,930,15%



  Tranzactii (Date de tranzactionare intarziate cu 15 min) (Afisare toate simbolurile)
Ultima actualizare: 28.08.2014 09:49:27
DetaliiSimbolPiataCategoriaTranzactiiVolumValoareDeschidereMinimMaximMediuUltimul pretOra Pret ref.Var. (%)
 
[+]  TGN
REGSI333.325744.800,00224,0000224,0000224,0000224,0000224,000009:49:24220,00001,82
 
[+]  SNG
REGSI151.73863.089,4036,300036,300036,300036,300036,300009:45:0435,94001,00
 
[+]  BIO
REGSI860.00017.893,130,29830,29810,29830,29820,298109:46:400,2983-0,07
 
[+]  EL
REGSI61.30814.819,6411,330011,330011,330011,330011,330009:46:5311,32000,09
 
[+]  SNN
REGSI58406.467,607,70007,69007,70007,70007,690009:48:587,66000,39
 
[+]  ROCE
REGSII720.0002.029,630,10080,10080,10170,10150,101709:47:320,09981,90
 
[+]  BCC
REGSI421.1001.810,390,08580,08580,08590,08580,085909:47:160,08560,35
 
[+]  EBS
RGSIInt'l210874,0087,400087,400087,400087,400087,400009:45:0487,35000,06
 
[+]  VNC
REGSII16.000494,400,08240,08240,08240,08240,082409:45:020,08003,00
 
[+]  ALU
REGSII2460395,600,86000,86000,86000,86000,860009:45:020,86000,00
 
[+]  ALB
UNLSNelistate41.150208,500,21000,18000,21000,18000,180009:49:270,2000-10,00
 
[+]  ATB
REGSI110060,700,60700,60700,60700,60700,607009:45:010,60600,17
 
[+]  SIF5
REGSI11018,071,80701,80701,80701,80701,807009:47:151,8110-0,22
 
[+]  BRK
ODDSI1708,400,12000,12000,12000,12000,120009:48:290,1225-2,04
Termeni de Utilizare |  CONTACT |  SITE MAP |  Webmaster |  Feedback |  Bursa de Valori Bucuresti