Sigla
Home HOME  |  Flag ENGLISH  |  MOBILE  |  ContactUs CONTACT  |  SITE MAP  
1 august 2014  Starea pietei : Deschisa Cauta in site
 
Skip Navigation Links.

Search
Cauta simbol:
Cautare avansata...

Security Lock







  Introduceti max. 10 simboluri
Incarca lista  [?]

Selectie Piata
Tip instrument 
Sectiune bursa 
Piata 
Categorie 
Sumarul selectiei
Simboluri tranzactionate: 36
Numar tranzactii: 1.293
Volum: 39.068.143
Valoare totala: 17.491.132,99

Cresteri   -
Descresteri   -
Neschimbate   -
Indici bursieri
  BET 6.884,90-34,07-0,49%
  BET-BK 1.251,81-13,43-1,06%
  BETPlus 1.020,38-5,28-0,51%
  BET-FI 30.070,77-219,75-0,73%
  BET-NG 685,54-7,17-1,04%
  BET-XT 621,58-3,78-0,60%
  ROTX 12.792,03-128,66-1,00%



  Tranzactii (Date de tranzactionare intarziate cu 15 min) (Afisare toate simbolurile)
Ultima actualizare: 01.08.2014 12:32:46
DetaliiSimbolPiataCategoriaTranzactiiVolumValoareDeschidereMinimMaximMediuUltimul pretOra Pret ref.Var. (%)
 
[+]  SIF3
DEALSI230.000.0009.600.000,000,32000,32000,32000,32000,320011:15:320,3210-0,31
 
[+]  FP
REGSI414.989.7004.171.604,800,83600,83250,83800,83600,836512:27:260,83600,06
 
[+]  TLV
REGSI81510.380918.602,271,79801,79501,80201,80001,800012:31:591,79800,11
 
[+]  SNG
REGSI3713.259448.231,0633,870033,800033,980033,810033,800012:16:5433,9000-0,29
 
[+]  SIF1
REGSI93337.830409.924,701,23101,20501,23101,21301,220012:24:181,2340-1,13
 
[+]  TGN
REGSI1031.512312.497,50209,0000205,5000209,0000206,7000206,000012:28:20209,0000-1,44
 
[+]  SIF3
REGSI106796.800251.592,790,31750,31300,31970,31580,315012:27:540,3210-1,87
 
[+]  EBS
RGSIInt'l1172.977251.034,7585,750083,300085,750084,300083,300012:14:2186,6000-3,81
 
[+]  SIF5
REGSI72105.800200.397,281,90001,89001,90101,89401,891012:26:571,9060-0,79
 
[+]  SIF2
REGSI49133.640181.472,171,36101,35001,37301,35801,370012:02:151,3800-0,72
 
[+]  TEL
REGSI737.134151.938,5621,500021,160021,700021,300021,180012:28:2721,6000-1,94
 
[+]  BRD
REGSI5813.670123.009,109,00008,94009,08509,00009,000012:30:359,00000,00
 
[+]  SNN
REGSI7213.743114.274,598,35008,21008,41008,31508,300012:22:508,4200-1,43
 
[+]  SNP
REGSI34167.60079.518,670,47800,47310,47850,47450,474012:14:060,4799-1,23
 
[+]  SIF4
REGSI3795.30079.138,300,83750,82950,83800,83050,829512:17:030,8400-1,25
 
[+]  BRK
REGSI96400.60049.033,860,12490,12150,12580,12240,121812:30:200,1244-2,09
 
[+]  EL
REGSI293.91242.657,4410,950010,900010,950010,900010,920012:30:2111,0000-0,73
 
[+]  BCC
REGSI35381.70027.251,010,07120,07100,07150,07140,071512:19:060,07150,00
 
[+]  RTRA
REGSII260.10019.166,900,31800,31800,31900,31890,319011:26:260,31252,08
 
[+]  CMP
REGSII1121.70012.623,800,58300,58050,58300,58150,580511:44:480,5900-1,61
 
[+]  TBM
REGSI38372.80010.525,680,02880,02800,02910,02820,029112:01:490,02910,00
 
[+]  EPN
UNLSNelistate5321.58610.407,180,11000,03000,15000,03000,150011:11:140,110036,36
 
[+]  ROCE
REGSII853.6005.237,360,09810,09750,09910,09770,097512:19:030,0997-2,21
 
[+]  VNC
REGSII150.0003.505,000,07010,07010,07010,07010,070111:35:100,0712-1,54
 
[+]  BIO
REGSI511.0003.083,350,28040,28030,28040,28030,280311:54:270,28010,07
 
[+]  DAFR
REGSII490.0002.205,000,02450,02450,02450,02450,024509:47:340,02402,08
 
[+]  EPT
REGSII853.0001.785,400,03380,03360,03380,03370,033711:48:460,0350-3,71
 
[+]  ATB
REGSI82.9001.624,650,56100,56000,56100,56000,560012:11:360,5740-2,44
 
[+]  BVB
REGSII8531.517,2028,650028,610028,850028,630028,610012:20:3928,8000-0,66
 
[+]  SOCP
REGSI57.5001.402,500,18700,18700,18700,18700,187011:27:390,1892-1,16
12
Termeni de Utilizare |  CONTACT |  SITE MAP |  Webmaster |  Feedback |  Bursa de Valori Bucuresti