Sigla
Home HOME  |  Flag ENGLISH  |  MOBILE  |  ContactUs CONTACT  |  SITE MAP  
17 aprilie 2014  Starea pietei : Inchisa Cauta in site
 
Skip Navigation Links.

Search
Cauta simbol:
Cautare avansata...

Security Lock






FP 0,8070 (-0,12%) | SNG 34,3000 (+0,73%) | SIF3 0,5175 (+0,29%) | TGN 205,0500 (+0,22%) | TEL 18,3300 (+0,44%) | BRD 8,3450 (+0,06%) | SIF5 1,9340 (+0,42%) | SNP 0,4500 (0%) | TLV 1,8090 (-0,06%) | SIF1 1,1060 (+0,55%) | SIF2 1,3000 (-0,76%) | SIF4 0,7220 (-2,76%) | SNN 9,4100 (+0,11%) | BCC 0,0655 (+1,55%) | SCD 1,1520 (+0,17%) | BRK 0,1150 (+0,88%) | IMP 0,7750 (-1,9%) | BVB 29,1000 (+0,1%) | COTE 52,5000 (+9,38%) | ALU 1,7080 (+0,77%) | AMO 0,0076 (+5,56%) | DAFR 0,0249 (+0,4%) | STK 48,7000 (-1,52%) | ATB 0,6020 (-0,66%) | TRP 0,1900 (+4,4%) | 
Capitalizarea pietei
Sectiune bursa: BVB 129.656.375.902  LEI 28.965.724.476  EUR 40.091.643.754  USD
Curs valutar
1 USD = 3,2340 LEI
1 EUR = 4,4762 LEI
Sectiune bursa: RASDAQ 8.170.339.199 LEI
1.825.284.661 EUR
2.526.388.126 USD

Statistici bursa
 TranzactiiVolumValoare (LEI)Valoare (EUR)
Actiuni3.05933.398.48225.080.620,58 5.603.105,44
Obligatiuni110105.079,40 23.475,14
Drepturi000,00 0,00
Fonduri inchise2664440.952,00 9.148,83
ETF39366.214,69 1.388,39
Produse structurate727151.957487.209,53 108.844,45
Futures000,00 0,00
Total3.81633.552.02925.720.076,205.745.962,25
Ultima actualizare  16.04.2014 18:30:01

Indici bursieri
  BET 6.497,888,110,12%
  BET-BK 1.209,570,700,06%
  BET-C 3.289,0613,080,40%
  BET-FI 28.178,46-77,20-0,27%
  BET-NG 676,604,210,63%
  BET-XT 586,810,230,04%
  ROTX 12.727,8621,080,17%
Valori din data de: 16.04.2014 [Detalii]

Noutati sus jos
16.04.2014: Program de tranzactionare BVB incepand cu 5 mai [mai multe informatii]

15.04.2014: Noi posibilitati oferite investitorilor locali si internationali la Bursa de Valori Bucuresti [mai multe informatii]

14.04.2014: O noua emisiune de obligatiuni de stat incepe tranzactionarea in 15 aprilie 2014 [mai multe informatii]

11.04.2014: Disponibilitate documente pentru ordinea de zi completata a AGA BVB din 24-25 aprilie [mai multe informatii]

08.04.2014: Raspuns cu privire la intrebarea daca Directorul general al Bursei de Valori Bucuresti este membru al Personalului [mai multe informatii]

07.04.2014: Intr-o saptamana incepe concursul BVB INVEST QUEST, 320 de persoane deja inregistrate [mai multe informatii]

04.04.2014: Informare cu privire la relatia dintre conducatorii societatii si personalul societatii, conform legislatiei in vigoare [mai multe informatii]

02.04.2014: Cumpararea de actiuni BVB de catre directorul general BVB [mai multe informatii]

02.04.2014: Schimbare simbol de tranzactionare Google [mai multe informatii]

28.03.2014: Hotarari ale Consiliului Bursei in sedinta din 27 martie 2014 [mai multe informatii]

24.03.2014: www.RoCapMarketModern.ro se lanseaza azi [mai multe informatii]

Quick Links

TOP 5 Companii BVB
dupa volum
 SimbolPretVolum
  FP 0,80705.448.900
  AMO 0,00764.698.000
  SIF3 0,51752.543.500
  BCC 0,06552.239.500
  DAFR 0,02491.333.500
dupa valoare
 SimbolPretValoare
  FP 0,80704.408.598,45
  SNG 34,30002.588.005,42
  SIF3 0,51751.333.323,00
  TGN 205,05001.098.690,80
  TEL 18,3300744.279,90
dupa pret - Cresteri
 SimbolPretVar (%)
  COTE 52,50009,38
  AMO 0,00765,56
  SRT 0,00975,43
  RRC 0,04375,30
  ART 2,29005,05
dupa pret - Descresteri
 SimbolPretVar (%)
  SOCP 0,1800-9,55
  PREH 2,2000-3,08
  VNC 0,0655-2,82
  SIF4 0,7220-2,76
  IMP 0,7750-1,90
Ultima actualizare  16.04.2014 18:30:01

Date de tranzactionare intarziate cu 15 min
Informari
 


bvbIQuest
MobileApp





Oferte Publice Initiale
Emitent:
S.C. POMPONIO S.A.
Actiuni oferite :
14.616.700
Pret de oferta :
3,25 RON
Perioada de derulare :
09.05.2008 – 22.05.2008
[mai multe informatii]


Emitent:
iFond Gold
Unitati de fond oferite :
10.000
Pret de oferta :
202 RON
Perioada de derulare :
9.11.2010 – 29.11.2010
[mai multe informatii]


Emitent:
Hidraulica Uzina Mecanica Plopeni S.A
Actiuni oferite:
97.000.000
Pret maxim:
0.125 RON
Perioada de derulare :
12.11.2010 – 3.12.2010
[mai multe informatii]




Info structurate
Info ATS



Termeni de Utilizare |  CONTACT |  SITE MAP |  Webmaster |  Feedback |  Bursa de Valori Bucuresti